Laboratorium z Akredytacją ISO 17025

Akredytacja Laboratorium & Dokładność Testu DNA

Kiedy wybierasz firmę, w której przeprowadzisz swój Test DNA, jednymi z najważniejszych czynników są jakość i dokładność testu DNA. Wzmocnią one wiarygodność i dokładność wyników twojego testu. Akredytacją jest procedurą używaną do weryfikacji i potwierdzenia kompetencji technicznej laboratorium.

Proces akredytacji daje pewność, że laboratorium jest technicznie godne zaufania i zdolne do wykonania dokładnego testu DNA. W easyDNA wszystkie nasze testy są wykonywane przez laboratorium z akredytacją ISO17025. Laboratoria akredytowane są regularnie kontrolowane, aby mieć pewność, że utrzymywane są w nich najwyższe standardy.

Organizacja ISO (Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna) jest międzynarodowo uznana za główny organ akredytacji, dający ci wymaganą pewność dotyczącą jakości naszych testów.

Dokładność naszych Testów DNA

Dokładność naszych testów jest gwarantowana faktem, iż wszystkie analizują 16 markerów genetycznych. W przypadku testu DNA na ojcostwo, aby potwierdzić ojcostwo domniemanego ojca, wszystkie markery genetyczne muszą pasować do markerów dziecka.

W przypadku, gdy test na ojcostwo wymaga udziału matki, dziecka i domniemanego ojca, nasze systemy mogą zagwarantować wynik, który wykaże Prawdopodobieństwo Bycia Ojcem z dokładnością do ponad 99, 999%, potwierdzając ojcostwo. W przypadku „wykluczenia” Prawdopodobieństwo Ojcostwa wynosi 0%, co wyklucza domniemanego ojca w 100%.

W rozdziale Wyniki Próbek Testów DNA możesz przeglądnąć przykłady raportów, aby samemu zobaczyć, jak wyglądają wyniki Testu DNA na Ojcostwo.

Jeśli chcesz uzyskąc więcej informacji na temat naszych akredytowanych Testów DNA, odwiedź naszą stronę FAQ lub wyślij do nas e-mail na adres info@easydna.pl

 
 
View below the complete list of services we offer.
Menu listing all you need to know about our services.
LiveZilla Live Chat Software