Przeczytaj warunki dotyczące testowania dyskretnych próbek w czasie testów DNA.


Dyskretne próbki DNA: Warunki

Jeżeli rozważasz wysłanie nam dyskretnych próbek DNA, przeczytaj poniższe informacje. Możesz również skontaktować się z nami bezpośrednio, aby przedyskutować swój przypadek z naszym biurem obsługi klienta.

  1. Cena, jaką podajemy dla każdej niezależnej próbki jest także niezależna od kosztów testu. Dlatego też należy dodać koszt próbki do kosztów standardowego testu. Na przykład: pełny koszt testu na ojcostwo + koszt dyskretnej próbki = koszt całkowity.
  2. Rodzaj próbki, jaki wybierzesz nie będzie miał wpływu na dokładność twojego testu. Wskaźnik powodzenia, jaki ma każda dyskretna próbka odnosi się do prawdopodobieństwa, z jakim nasi analitycy są w stanie uzyskać próbki DNA. Kiedy DNA jest już uzyskane, test może być kontynuowany na tej samej zasadzie jak test, do którego użyto standardowej próbki, a wskaźnik jego powodzenia jest równie wysoki.
  3. Jeżeli dyskretna próbka, jaką nam dostarczysz okaże się niemożliwa do przeprowadzenia testu lub jeśli wyślesz więcej niż jedną próbkę, możemy zaoferować ci przetestowanie kolejnej próbki po cenie promocyjnej. Decyzja ta jednak należy do nas.
  4. Nie możemy zagwarantować, że uzyskanie DNA z dyskretnej próbki będzie wystarczające do testu DNA. Jednak zapewniamy naszych klientów, że nasze laboratorium z akredytacją ISO 17025 będzie postępowało z próbkami z najwyższym profesjonalizmem i użyciem najnowocześniejszej technologii testów genetycznych.
  5. Dyskretne próbki mogą być użyte tylko do celów prywatnych. Test DNA wykonany przy pomocy dyskretnych próbek nie ma ważności sądowej. Jeżeli życzysz sobie wykonać test dla celów sądowych, twoje próbki muszą zostać uwierzytelnione oraz posiadać certyfikat pochodzenia produktu.
  6. Twoje wyniki będą gotowe w ciągu 5-7 dni roboczych, jednak okres ten może ulec zmianie w zależności od przypadku.
  7. Gorąco polecamy pobranie śliny za pomocą gazika doustnego jako metody pobierania próbki DNA (próbki śliny NIE są dyskretnymi próbkami), ponieważ wskaźnik powodzenia jest wysoki a koszt niższy.
  8. Klient wysyłający jakąkolwiek dyskretną próbkę DNA ponosi zupełną odpowiedzialność za owe próbki, jak i za zakup testu.

Jeżeli do testu chcesz użyć dyskretnej próbki, polecamy kliknąć na Kontakt i porozmawiać z nami, zanim to zrobisz. Udzielimy ci ważnych informacji, jakich możesz potrzebować.

Powrót do strony Lista Dyskretnych Próbek

 
View below the complete list of services we offer.
Menu listing all you need to know about our services.
LiveZilla Live Chat Software