Testy DNA Na Niewierność / Dyskretny Test DNA

Testy DNA Na Niewierność

easyDNA specjalizuje się również w Testach DNA dla celów Sądowych, dlatego możemy zaoferować nasze usługi Testowania DNA na Niewierność. Test ten pomoże ci w rozwianiu wszelkich wątpliwości związanych z twoim partnerem lub jakimikolwiek podejrzanymi przedmiotami, jak poplamiona bielizna, włosy chusteczki, prezerwatywy lub innymi.

Dzięki naszym usługom możemy potwierdzić lub wykluczyć obecność męskiego lub żeńskiego DNA na jakimkolwiek podejrzanym przedmiocie. Od razu, kiedy uzyskamy ostateczne wyniki, będziemy także w stanie porównać uzyskany profil DNA do próbki pochodzącej od podejrzanej osoby/osób.

Mamy świadomość delikatności tego typu przypadków, dlatego będziemy je traktować z należytą dyskrecją. Prosimy nie wysyłać nam żadnych próbek bez uprzedniej konsultacji z naszymi wyszkolonymi przedstawicielami do spraw obsługi klienta.

Wyniki Testów na Niewierność są gotowe w ciągu 10 dni roboczych. Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem Testu DNA na Niewierność, skontaktuj się z naszym biurem, wysyłając e-mail na adres info@easydna.pl, aby omówić swój przypadek i uzyskać wycenę.

 
View below the complete list of services we offer.
Menu listing all you need to know about our services.
LiveZilla Live Chat Software