Useful websites for clients looking for a paternity test.

Przydatne Linki

Na tej stronie zamieściliśmy ważne linki, które mogą być przydatne tym, którzy chcą nabyć test DNA na ojcostwo lub inny z naszych testów. Zobacz poniższą listę stron internetowych organizacji w Polsce. easyDNA.pl nie ma żadnego komercyjnego dochodu z zamieszczenia linków, strona ta jest wyłącznie dla twojej korzyści. 7

http://www.samarytanie.pl/ 

Idea pomocy samarytańskiej nie ma swojego początku, ani nie można jej ująć w ramy czasowe. Potrzeba niesienia pomocy drugiemu człowiekowi w sposób samarytański została ukazana w Ewangelii Św. Łukasza w przypowieści „O Dobrym Samarytaninie".

http://www.inigo.org.pl/

Witamy na stronie Fundacji Pomocy Psychologicznej i Duchowej INIGO działającej we współpracy z Towarzystwem Jezusowym (zakon jezuitów). Fundację prowadzą  osoby z dużym doświadczeniem terapeutycznym o chrześcijańskim rozumieniu świata i człowieka. Mogą tu Państwo uzyskać wszelkie potrzebne informacje na temat pomocy w problemach psychologicznych i duchowych.

http://www.imid.med.pl/

Instytut Matki i Dziecka jest placówką o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji. Jego historia sięga 1948r. ale oficjalnie został powołany uchwałą Rady Ministrów w 1951 r. Od tego czasu nieprzerwanie uczestniczy w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych matek, dzieci i młodzieży.

http://rodzinne.com.pl/

 

 
 
View below the complete list of services we offer.
Menu listing all you need to know about our services.
LiveZilla Live Chat Software