easyDNA UK now offering X-Chromosome Tests from only £269

Test Chromosomu X

Jeżeli ojciec dwóch sióstr nie żyje lub jest niechętny/niedostępny do udziału w teście, wtedy nie jest możliwe wykonanie testu DNA na ojcostwo. W takich przypadkach test chromosomu X pozwoli ci ustalić, czy jesteście:

•    Siostrami przyrodnimi czy prawdziwymi
•    Siostrami przyrodnimi czy nie jesteście w ogóle siostrami

Każda kobieta ma dwa chromosomy X, jeden odziedziczony po matce, a drugi – po ojcu. Test Chromosomu X jest najbardziej popularnym  testem wykonywanym, aby dowiedzieć się, czy siostry mające różne matki dzielą tego samego ojca.

Kiedy Możesz Zrobić Test Chromosomu X?           Zamów Test DNA

W przypadku, gdy dwie osoby płci żeńskiej podejrzewają, że mają tego samego ojca, ale są pewne, że mają dwie różne matki, wtedy dzięki temu testowi, jeśli ich wzory chromosomu X pasują do siebie, znaczy to, że dzielą tego samego ojca.

Dwie siostry, które dzielą tą samą matkę i chcą ustalić, czy są prawdziwym czy przyrodnim rodzeństwem, muszą dołączyć próbkę DNA ich matki wraz z własnymi, aby wynik testu był możliwy do ustalenia. Będziemy musieli zidentyfikować wzór chromosomu X, który był odziedziczony lub przekazany od matki, i wykluczyć go z profilu DNA sióstr. Możemy wtedy porównać pozostały wzór chromosomu X znajdujący się na DNA sióstr i jeśli pasuje, udowodni to, że prawdopodobnie są odziedziczone po tej samej matce. Jeżeli próbka matki nie jest dostępna, wtedy poleca się wykonanie Testu STR na Bycie Rodzeństwem.

Test Chromosomu X dla dwóch osób płci żeńskiej można kupić w cenie już od 1600zł przez kliknięcie Zamów. Wyniki będą gotowe po 15 dniach roboczych.

 
View below the complete list of services we offer.
Menu listing all you need to know about our services.
LiveZilla Live Chat Software