Testy na pokrewieństwo, aby potwierdzić pokrewieństwo Ciotki-Wujka z bratanicą/bratankiem lub siostrzenicą/siostrzeńcem.

Test DNA na Bycie Ciotką-Wujkiem / Ojcowski Test DNA

Dzięki testowi DNA na bycie Ciotką-Wujkiem możliwe jest określenie prawdopodobieństwa, że osoba jest Ciotką lub Wujkiem znanego nam bratanka/siostrzeńca lub bratanicy/siostrzenicy. Test ten jest także znany jako ojcowski test DNA i może być szczególnie pożyteczny, kiedy uzyskanie próbki domniemanego ojca na test na ojcostwo nie jest możliwe.

Podobnie jak przy innych testach DNA na pokrewieństwo, jakie mamy w ofercie, gorąco polecamy, by (jeśli istnieje taka możliwość) dołączyć próbkę matki, co wzmocni dokładność ostatecznego wyniku. Jako że matka przekazuje dziecku połowę swojego DNA, pomoże to zminimalizować obszar porównania i z tego powodu doprowadzić do dokładniejszego wyniku.

W przypadku dziecka płci męskiej i dostępności wujka do testu, zaleca się przeprowadzenie testu chromosomu Y.

Ojcowski test DNA można zamówić w cenie od 1500zł dla jednej ciotki lub wujka i jednego dziecka. Wyniki są gotowe w ciągu 5 - 7 dni od czasu, gdy dotrą do naszego laboratorium. Dostępna jest również wersja ekspresowa testu.

Skontaktuj się z easyDNA, aby omówić swój przypadek, a nasz wyszkolony zespół poradzi ci, czy wymagasz testu test DNA na bycie ciotką-wujkiem czy inny rodzaj testu DNA na pokrewieństwo.

 

 
 
View below the complete list of services we offer.
Menu listing all you need to know about our services.
LiveZilla Live Chat Software