Get a DNA grandparentage test from easyDNA.

Testy na Pokrewieństwo – Testy DNA na Bycie Dziadkami

Dzięki Testowi DNA na Bycie Dziadkami, rodzice biologiczni domniemanego ojca mogą zostać przetestowani, aby określić, czy istnieje między nimi biologiczne pokrewieństwo.

Mamy w Ofercie dwa Rodzaje Testu na Bycie Dziadkami

Najlepszym wyjściem jest zrobienie testu przez oboje dziadków w teście na obustronne bycie dziadkami. Możliwość przeanalizowania obu profili DNA ułatwi rekonstrukcję DNA domniemanego ojca. Po jego ustaleniu, porównuje się go z DNA dziecka. W tym rodzaju testu, jak wspomnieliśmy, zalecane jest, aby wraz z DNA dziadków dołączyć DNA matki, gdyż wzmocni to dokładność wyniku.

Drugi rodzaj testu należy wybrać, jeżeli jedno z dziadków nie jest dostępne podczas testu. Jednostronny test na bycie dziadkami znacznie utrudnia ustalenie biologicznego profilu domniemanego ojca. W takiej sytuacji przydatna jest próbka DNA matki. Test ten powinien pomóc określić, czy istnieje pokrewieństwo biologiczne pomiędzy jednym z dziadków a dzieckiem. 

Cena Testu na Bycie Dziadkami, rozpoczyna się od 1500zł. Wyniki są dostępne za pośrednictwem poczty e-mail w ciągu 5 -7 dni roboczych od momentu, gdy próbki zostaną dostarczone do naszego laboratorium.

 
 
View below the complete list of services we offer.
Menu listing all you need to know about our services.
LiveZilla Live Chat Software