Zamów swój poufny Test DNA na Ojcostwo w easyDNA.
 

Testy DNA na Ojcostwo - Usługi

easyDNA ma w ofercie testy DNA na ojcostwo, które są przeprowadzane przy użyciu najnowszych technologii w celu dokładnego ustalenia, czy domniemany ojciec jest biologicznym ojcem dziecka czy nie. Test na ojcostwo jest przystępnym cenowo sposobem na rozwianie wszystkich Twoich wątpliwości z dokładnością do 99.999%!

Proszę zauważyć, że całe wyniki testów obsługi klienta , korespondencja i DNA zostaną podane w języku angielskim

W easyDNA szczycimy się dużym skupieniem na kliencie przy pomocy dobrze przeszkolonych pracowników. Zawsze jest pod ręką ktoś, kto odpowie na twoje pytania i przeprowadzi cię przez odpowiednie etapy, aby wszystko było tak łatwe i komfortowe, jak to tylko możliwe.

Nasz standardowy test dla ojca i dziecka możesz kupić już od zaledwie 860, a jego wyniki są gotowe w ciągu 5- 7dni roboczych od momentu, gdy próbki są dostarczone do laboratorium. Od razu, kiedy złożysz u nas zamówienie, wyślemy ci zestaw do testu DNA, który zawiera wszystko, co potrzebujesz, aby zebrać próbki, nie wychodząc z domu. Aby zobaczyć, jak łatwa jest procedura pobierania próbek, odwiedź naszą stronę Jak Pobrać Próbkę. Wszystkie testy DNA są przeprowadzane w naszym, uznanym na rynku międzynarodowym, laboratorium przy użyciu 21-stu markerów genetycznych, aby mieć pewność co do dokładności twoich wyników. Aby kontynuować, możesz Zamówić Tutaj.

Informacje o Testach DNA na Ojcostwo

Test DNA na Ojcostwo jest najbardziej zaawansowanym i niezawodnym środkiem na określenie ojcostwa. Przez porównanie profilu genetycznego dziecka z profilem domniemanego ojca ustalamy, czy DNA do siebie pasują czy nie.  Jeżeli mężczyzna jest ojcem, wynik pokaże prawdopodobieństwo ojcostwa z dokładnością do 99.99% i wyższą. Jeżeli DNA mężczyzny nie pasuje do DNA dziecka, wtedy nie jest on ojcem, co wyklucza go w 100%.

easyDNA oferuje ten rodzaj testu w konkurencyjnej cenie, wykorzystując najlepszą dostępną technologię, by mieć pewność co do dokładności twojego wyniku. Abyś mógł spać spokojnie, nasz test na ojcostwo jest przeprowadzany w laboratorium z akredytacją ISO17025. Nasz zespół to doświadczeni naukowcy, którzy wykorzystują najnowsze technologie. Test na ojcostwo jest niezwykle precyzyjny i ostateczny.

Więcej na Temat Domowego Testu na Ojcostwo

Test na ojcostwo “spokój umysłu” oferujemy w cenie 860 i dla twojego komfortu może być przeprowadzony w domu przy użyciu zestawu „w domu”. Jest to najbardziej popularny test na ojcostwo, gdyż większość mężczyzn chce po prostu pozbyć się wątpliwości dotyczących ojcostwa. Istotnym jest zaznaczenie, że domowy test na ojcostwo nie jest dopuszczalny w sądzie i nie może być użyty w celach prawnych. Przyczyną tego jest fakt, iż pobieranie próbki nie odbywa się zgodnie z wymaganymi procedurami prawnymi. Dlatego ten test jest tylko dla spokoju twojego umysłu, jednakże wynik jest tak samo dokładny, jak po wykonaniu testu sądowego. Test może być także wykonany bez próbki pochodzącej od matki, jednak zawsze radzimy żeby go dołączono, jeżeli jest taka możliwość.

Tak więc możesz wykonać test “w domu” i znać wynik w zaledwie 5 -7 dni roboczych od dnia, kiedy próbki zostaną dostarczone do laboratorium. Możesz także skorzystać z opcji Ekspresowy test DNA na ojcostwo, jeżeli chcesz znać wyniki już po dwóch dniach roboczych.

Jeśli chcesz zamówić swój test na ojcostwo, przejdź do strony Zamów.

Jak Zrobić Test DNA na Ojcostwo

Test DNA na ojcostwo wykonuje się przy pomocy sterylnego gazika doustnego. Gdy złożysz zamówienie, wyślemy ci zestaw zawierający wszystkie potrzebne dokumenty, instrukcje i gaziki. Będziesz musiał pobrać swoje własne próbki, dotykając gazikiem wnętrze ust wszystkich uczestników testu, aby zebrać ślinę i komórki z policzków. Kiedy gaziki wyschną, wyślesz je do nas w otrzymanej zaadresowanej kopercie. Jest to łatwa procedura, którą każdy może wykonać w domu. 

Jak Opracowujemy Wyniki Twojego Testu na Ojcostwo

Bez względu na to, jaki rodzaj próbki zdecydujesz się użyć, analiza laboratoryjna jest zawsze taka sama. Nasi naukowcy przebadają 21 markerów genetycznych i przygotują profil genetyczny domniemanego ojca, dziecka i, kiedy to możliwe -  matki. Następnie porównają markery genetyczne we wszystkich próbkach DNA, żeby sprawdzić, ile markerów dzielą domniemany ojciec i dziecko. Aby potwierdzić, że ojciec jest biologicznym, jego wszystkie markery muszą być identyczne z markerami dziecka. 

W przypadku, gdy ojciec jest biologicznym, a próbka matki brała udział w teście, wynik ma dokładność 99,99%. W przypadku, gdy test DNA na ojcostwo jest przeprowadzany bez udziału próbki matki, wynik ma dokładność 99,9%.

Prosimy przejść do strony Zamów test DNA, by zapoznać się z pełną listą naszych rodzajów testów DNA i zamówić test na ojcostwo już dziś.

 
View below the complete list of services we offer.
Menu listing all you need to know about our services.
LiveZilla Live Chat Software