Zamów swój Test na Bycie Rodzeństwem. Wykonujemy również Testy DNA na Bycie Dziadkami, Ojcem oraz testy Chromosomu Y.

Testy DNA na Pokrewieństwo

Test DNA na pokrewieństwo jest wykonywany, aby ustalić czy istnieje biologiczne pokrewieństwo pomiędzy dwoma lub więcej domniemanymi krewnymi. Ten rodzaj testów jest często wykorzystywany, kiedy domniemany ojciec dziecka nie może brać udziału w teście DNA na ojcostwo. W takich sytuacjach, potwierdzenie pokrewieństwa jest możliwe przez przeprowadzenie testu na krewnych domniemanego rodzica, np. na jednym z rodzeństwa, dziadkach i ciotce/wujku. Testy DNA na pokrewieństwo mogą być także użyte, by w teście DNA na bycie rodzeństwem potwierdzić lub wykluczyć biologiczne pokrewieństwo pomiędzy rodzeństwem.

Istnieją różne rodzaje testów oraz przeprowadzanych metod testowania, w zależności od tego, kto jest dostępny podczas testu. W ofercie mamy następujące testy:

•    Testy DNA Na Bycie Rodzeństwem

•    Testy DNA Na Bycie Dziadkami

•     Testy DNA NA Bycie Ciotką/Wujkiem

Poniżej wymienione są różne rodzaje metod testowania DNA wykorzystywane w testach DNA na pokrewieństwo:
•    Test na układy typu STR: jest zwykle wykonywany, gdy testowane rodzeństwo ma przeciwne płci i chce wiedzieć, czy ma wspólnych rodziców.
•    Test Chromosomu Y: ten chromosom mają tylko mężczyźni i dlatego przy użyciu tego testu można ustalić linię ojcowską pomiędzy rodzeństwem lub krewnymi płci męskiej
•    Test Chromosomu X: ten test wykonuje się, aby określić czy dwie domniemane siostry mające różne matki mają tego samego ojca.
•   Test MtDNA (mitochondrialny DNA): ten test pomaga ustalić czy dwie osoby płci męskiej lub żeńskiej dzielą tą samą linię matki

Jakie Informacje Musimy od Ciebie Otrzymać, by Wykonać Test DNA

Będziemy potrzebować podstawowych informacji dotyczące tego, kto chce przeprowadzić test, ich domniemane pokrewieństwo i płeć oraz czy osoby te są chętne i dostępne do jego wykonania. Jeżeli żyją one w różnych krajach, będziemy musieli wysłać dodatkowe zestawy. Podczas wykonywania testu STR u rodzeństwa, wymagane jest wypełnienie formularza dotyczącego rodzeństwa, który dołączony jest do twojego zestawu i powinien być odesłany wraz z twoimi próbkami.  

Ceny testów DNA na pokrewieństwo rozpoczynają się już od 1500 i możesz otrzymać wyniki już po 5 – 7 dniach. Cena będzie zależała od rodzaju testu, jaki wybierzesz oraz osób, które biorą w nim udział. Przeczytaj informacje na temat testu, jaki potrzebujesz oraz kliknij Kontakt, by omówić twój osobisty test DNA na pokrewieństwo.

 
 
View below the complete list of services we offer.
Menu listing all you need to know about our services.
LiveZilla Live Chat Software