Order your home DNA test kit today!

Zebranie próbek jest szybkim i łatwym procesem!

Nasz zestaw do testu DNA będzie zawierał wszystko, czego potrzebujesz, żeby wykonać test. Wyślemy ci doustne gaziki, którymi potrzesz wnętrze swoich ust w celu zebrania komórek z policzków, nie będziesz zatem musiał przechodzić przez bolesne pobieranie próbek z krwi. Wszystkie nasze zestawy zawierają łatwe do zrozumienia instrukcje.

Powinieneś wykonać następujące kroki podczas zbierania twoich próbek DNA:

Krok 1.:

W swoim zestawie na wykonanie testu DNA znajdziesz kilka kolorowych kopert. Po zapakowaniu zestawy zostaną dostarczone do co najwyżej trzech osób. Dla każdego uczestnika testu należy użyć koperty w jednym kolorze.

Krok 2.:

W każdej kopercie znajduje się zestaw kolorowych zakodowanych gazików. Zaleca się niejedzenie, niepicie i niepalenie papierosów co najmniej godzinę przed pobraniem doustnych próbek.

Krok 3.:

Wypełnij formularze zgłoszenia oraz szczegóły zawarte na kopercie, mając pewność, że wszystko jest uzupełnione jasno i poprawnie. Prosimy pisać drukowanymi literami.

Krok 4.:

Wyjmij gaziki z papierowego opakowania. Uważaj, by niczym nie dotykać bawełnianej końcówki gazika, dzięki czemu pozostanie ona sterylna. Dla każdej testowanej osoby załączone są dwa gaziki.

Krok 5.:

Potrzyj wnętrze swojego policzka, miejsce pod językiem oraz nad ustami bawełnianą końcówką gazika. Czynność tę należy wykonywać przez 10 sekund w przypadku każdej osoby. Pamiętaj, że zbierasz komórki, nie tylko ślinę, dlatego dokładnie potrzyj wnętrze policzka. Zrób tak oboma zakodowanymi według koloru gazikami w przypadku każdej osoby.

Krok 6.:

Zanim umieścisz gazik z powrotem w zakodowanej według koloru kopercie, pozwól mu schnąć PRZYNAJMNIEJ godzinę. Zostaw gazik w czystym miejscu tak, żeby niczego nie dotykał. Gdy wyschnie, włóż go z powrotem do zakodowanej według koloru koperty. Nigdy nie DOTYKAJ końcówki gazika; nawet, żeby sprawdzić, czy jest suchy.

Krok 7.:

Umieść zakodowane według kolory koperty w zaadresowanej do easyDNA kopercie wraz z formularzem zgłoszenia i odeślij nam do zbadania. Nie zapomnij nakleić znaczka.

*Jeśli zamówiłeś test na bycie rodzeństwem, pamiętaj, by wraz z próbkami dołączyć formularz na bycie rodzeństwem

 

 

 
View below the complete list of services we offer.
Menu listing all you need to know about our services.
LiveZilla Live Chat Software